Wiadomości

Jak wybrać trafiony prezent dla dziecka pod choinkę

Jak wybrać trafiony prezent dla dziecka pod choinkę
Czy uniwersalny prezent dla dziecka pod choinkę może być jednocześnie oryginalny? Ależ tak! Klocki, puzzle i gry to strzał w dziesiątkę zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Poniżej propozycje na świąteczne prezenty dla dzieci.- „Aby prezent świąteczny dla dziecka cieszył, warto wybrać zabawkę odpowiednią do wieku i zgodną z jego etapem rozwojowym. To nic trudnego - dzięki oznaczeniom i naszym podpowiedziom rodzice z pewnością znajdą wspaniały prezent pod choinkę. Proponujemy klocki, układanki i gry - to zabawki uniwersalne, a jednocześnie dziecięcy must have.” – mówi Aneta Domka-Hołub, Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej z Kidy.plDla najmłodszych - Green ToysJuż od drugiego półrocza niemowlę aktywnie poznaje różne przedmioty, rozwija swoje zdolności manualne. Tak więc doskonale sprawdzą się zabawki do układania, sortowania i budowania jak klocki, wieże i sortery. Alternatywą do marketowych zabawek są klocki mega blocks marki Green

Teaser

Czy uniwersalny prezent dla dziecka pod choinkę może być jednocześnie oryginalny? Ależ tak! Klocki, puzzle i gry to strzał w dziesiątkę zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Poniżej propozycje na świąteczne prezenty dla dzieci.

– „Aby prezent świąteczny dla dziecka cieszył, warto wybrać zabawkę odpowiednią do wieku i zgodną z jego etapem rozwojowym. To nic trudnego – dzięki oznaczeniom i naszym podpowiedziom rodzice z pewnością znajdą wspaniały prezent pod choinkę. Proponujemy klocki, układanki i gry – to zabawki uniwersalne, a jednocześnie dziecięcy must have.” – mówi Aneta Domka-Hołub, Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej z Kidy.pl

Dla najmłodszych – Green Toys

Już od drugiego półrocza niemowlę aktywnie poznaje różne przedmioty, rozwija swoje zdolności manualne. Tak więc doskonale sprawdzą się zabawki do układania, sortowania i budowania jak klocki, wieże i sortery. Alternatywą do marketowych zabawek są klocki mega blocks marki Green Toys, dzięki dużym rozmiarom maluch łatwo je uchwyci. Green Toys proponuje jedne z najbezpieczniejszych zabawek dostępnych na rynku. Zostały wykonane z bezpiecznego i najczystszego rodzaju plastiku pochodzącego z recyklingu.

Świąteczny prezent dla dwulatka – Puzzle Djeco

Podarowanie zbyt zaawansowanej zabawki nie jest dobrym pomysłem – może wywołać frustrację malucha. Uniwersalnym prezentem, który zapewni frajdę dzieciom od roku do wieku przedszkolnego są drewniane puzzle, np. marki Djeco. Puzzle Djeco pomagają poznawać zwierzątka, samochody, kształty, a nawet litery! Wyróżniają się spośród innych nasyconymi kolorami i starannym wykonaniem. Djeco pokazuje jak solidnie i pięknie wykonane powinny być tak proste zabawki jak puzzle i układanki. W Kidy.pl dostępne są także żelowe kredki o niestandardowych kolorach czy drewniane zwierzątka do ciągnięcia tej wyjątkowej marki.

Gry Marbushka – prezent pod choinkę dla starszaków

Gra pamięciowa typu „memo” jest odpowiednia już dla trzylatków – pomaga ćwiczyć pamięć i jest świetnym pomysłem na spędzanie czasu z dzieckiem. „Zapamiętaj zwierzęta” firmy Marbushka to coś więcej niż klasyczne memo. Uwzględnia rozwój emocjonalny malucha, gdyż zwierzątka do odszukania mają minki wskazujące na różnorodność ich nastrojów i charakterów. Marbushka proponuje także nietuzinkowe spojrzenie na klasyczne gry, np. planszową wersję popularnej gry w statki.

A to już wiesz?  Neokartka z życzeniami na Dzień Matki

Po oryginalne świąteczne prezenty zapraszamy do Kidy.pl

***

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl  www.mamosfera.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.ofta.pl www.mosbito.pl www.mucovagin.pl www.pregnaplus.pl   www.startzrozumem.pl

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy